Atribuită
Anunț atribuire
contract de achizitie de asigurare RCA si CASCO
- Număr anunț
- SCNA1030968
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN MURES (CUI 8089381)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.927,62 RON
- Valoare atribuită
- 44.927,62 RON
- Data anunțului
- 23.03.2020 10:25
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 44.927,62 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | RCA | — | GROUPAMA ASIGURARI 2 contracte | 17.057,62 RON |
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 53 · 30.12.2019 | — | |||
| GROUPAMA ASIGURARI · contract 1 · 30.12.2019 | 17.057,62 RON | |||
| 2 | CASCO | — | OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. 3 contracte | 27.870 RON |
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 52 · 30.12.2019 | — | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 1 · 20.01.2020 | 13.939 RON | |||
| OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. · contract 2 · 07.02.2020 | 13.931 RON | |||
Valoare atribuită
44.927,62 RON
din 44.927,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro