Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 63,8% sub estimat

Reactivi si consumabile de laborator (4 loturi)

Număr anunț
CAN1005408
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
BIO ZYME SRL (CUI 18954013)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89.182 RON
Valoare atribuită
32.311,60 RON 63,8% sub estimat
Data anunțului
24.03.2020 10:07
Anunț de participare
CN1002221

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Estimat: 86.470 RON Adjudecat: 32.311,60 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Consumabile si reactivi epigenetica – modificări histonice 49.341 RON Bio Zyme 5 contracte 22.968 RON ↓53,5%
Bio Zyme · contract 9740 · 16.03.2020 6.220 RON
Bio Zyme · contract 26576 · 17.09.2018
Bio Zyme · contract 34026 · 07.11.2018 13.532 RON
Bio Zyme · contract 15572 · 22.05.2019 924 RON
Bio Zyme · contract 8684 · 04.03.2020 2.292 RON
2 Consumabile si reactivi epigenetica – modificări ADN și ARN 29.133 RON ANTISEL RO SRL 2 contracte 7.802 RON ↓73,2%
ANTISEL RO SRL · contract 26577 · 17.09.2018
ANTISEL RO SRL · contract 32868 · 31.10.2018 7.802 RON
3 Consumabile si reactivi izolare ARN 7.996 RON ANTISEL RO SRL 3 contracte 1.541,60 RON ↓80,7%
ANTISEL RO SRL · contract 26578 · 17.09.2018
ANTISEL RO SRL · contract 8683 · 04.03.2020 770,80 RON
ANTISEL RO SRL · contract 32869 · 31.10.2018 770,80 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
BIO ZYME SRL CUI RO18954013
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635

Valoare atribuită

32.311,60 RON

din 89.182 RON estimat 63,8%

Adjudecat la 36,2% din estimat · economie 56.870,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.