Atribuită Anunț atribuire

Acord-cadru furnizare "Paine semialba 0.400 kg - paine fara sare 0.400 kg si Cozonac cu nuca si cacao 0.400 kg"

Număr anunț
CAN1017604
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU (CUI 2844944)
Furnizor / câștigător
LIDO GIRBEA SRL (CUI 1365030)
Cod CPV
15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115.901,40 RON
Valoare atribuită
147.079,62 RON
Data anunțului
30.03.2020 11:50
Anunț de participare
CN1010766

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 147.079,62 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Paine semialba 0.400 kg si paine fara sare 0.400 kg LIDO GIRBEA 4 contracte 147.079,62 RON
LIDO GIRBEA · contract 37370 · 12.06.2019
LIDO GIRBEA · contract 42430 · 31.07.2019 94.494,96 RON
LIDO GIRBEA · contract 20429 · 07.01.2020 7.187,46 RON
LIDO GIRBEA · contract 23104 · 31.01.2020 45.397,20 RON
2 Cozonac cu nuca si cacao 0.400 kg LIDO GIRBEA

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIDO GIRBEA SRL CUI RO 1365030
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIDO GIRBEA SRL CUI RO 1365030
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Velrom CUI RO 23784748

Valoare atribuită

147.079,62 RON

din 115.901,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.