Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent furnizare gaze naturale nr. 23839/26.03.2020 - SNPAP

Număr anunț
CAN1031773
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
3 C AS MOBILA SRL (CUI 14152092)
Cod CPV
09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.490 RON
Valoare atribuită
14.490 RON
Data anunțului
09.04.2020 07:58

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 14.490 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
3 C AS MOBILA 14.490 RON

Valoare atribuită

14.490 RON

din 14.490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.