Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 84,2% sub estimat

Prestari servicii de transport material lemnos 1 2020 -Directia Silvica Cluj

Număr anunț
CAN1032042
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
ION FOREST SRL (CUI 34210821)
Cod CPV
77210000-5 · Servicii de transport de busteni (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
968.000 RON
Valoare atribuită
152.490 RON 84,2% sub estimat
Data anunțului
15.04.2020 01:39
Anunț de participare
CN1019270

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (5)

Estimat: 968.000 RON Adjudecat: 152.490 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Prestari servicii transport O.S. Cluj 152.500 RON ION FOREST SRL 152.490 RON
2 Prestari servicii transport O.S. Dej 311.750 RON Anulat
3 Prestari servicii transport O.S. Gherla 20.000 RON Anulat
4 Prestari servicii transport O.S. Somesul Rece 382.500 RON Anulat
5 Prestari servicii transport O.S. Turda 101.250 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ION FOREST SRL CUI 34210821

Valoare atribuită

152.490 RON

din 968.000 RON estimat 84,2%

Adjudecat la 15,8% din estimat · economie 815.510 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.