Atribuită
Anunț atribuire
MEDICAMENTE- ANAESTEZICE, ANALGEZICE, ANTITROMBOTICE
- Număr anunț
- SCNA1006942
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.147,90 RON
- Valoare atribuită
- 31.147,90 RON
- Data anunțului
- 27.04.2020 13:09
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (11)
Adjudecat: 31.147,90 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FENTANILUM- SOL. INJ./ 0.05mg/ml - 5ml | — | Anulat | — |
| 2 | FENTANILUM- SOL. INJ./ 0.05mg/ml - 10ml | — | FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. 2 contracte | 16.680 RON |
| FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · contract 25924 · 16.10.2018 | — | |||
| FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · contract 1278 · 16.10.2018 | 16.680 RON | |||
| 3 | FENTANYL 25mcg/h | — | Anulat | — |
| 4 | FENTANYL 50mcg/h | — | Anulat | — |
| 5 | FENTANYL 75mcg/h | — | Anulat | — |
| 6 | FENTANYL 100mcg/h | — | Anulat | — |
| 7 | DIHYDROCODEINUM-Comprimat elib.prel. 60mg | — | Anulat | — |
| 8 | DIHYDROCODEINUM-Comprimat elib.prel. 90mg | — | Anulat | — |
| 9 | DIHYDROCODEINUM-Comprimat elib.prel. 120mg | — | Anulat | — |
| 10 | ALTEPLASUM- PULB+SOLV.PT.SOL.INJ.50 MG | — | FARMEXIM S.A. 3 contracte | 11.582,32 RON |
| FARMEXIM S.A. · contract 25922 · 16.10.2018 | — | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 1410 · 15.11.2018 | 5.791,16 RON | |||
| FARMEXIM S.A. · contract 1534 · 11.12.2018 | 5.791,16 RON | |||
| 11 | RETEPLASUM- PULB+SOLV.PT.SOL.INJ.50 MG | — | FARMEXIM S.A. | 2.885,58 RON |
Valoare atribuită
31.147,90 RON
din 31.147,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro