Atribuită
Anunț atribuire
LEGUME TRANSFORMATE (Gogoşari în oţet, Castraveţi în oţet, Sfeclă roşie în oţet, Măsline de masă (negre, verzi, blonde), Conserve ghiveci de legume în bulion, Conserve roşii în bulion, Conserve fasole păstăi, Conserve mazăre boabe, Conserve zarzavat pentru ciorbe în bulion şi Pastă de tomate )
- Număr anunț
- CAN1021037
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
- Furnizor / câștigător
- STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
- Cod CPV
- 15331000-7 · Legume transformate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260.840,60 RON
- Valoare atribuită
- 273.686,92 RON
- Data anunțului
- 04.05.2020 11:34
- Anunț de participare
- CN1011520
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (10)
Estimat: 260.840,60 RON Adjudecat: 273.686,92 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gogoşari în oţet | 29.278,50 RON | — | |
| 2 | Castraveţi în oţet | 24.656 RON | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · STEDYAN COM S.R.L.,OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L.,GRANBIS 5 contracte | 50.433,67 RON |
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract A9/4318 · 25.11.2019 | 3.977,75 RON | |||
| STEDYAN COM S.R.L.,OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L.,GRANBIS · contract A9/2624 · 02.08.2019 | — | |||
| GRANBIS · contract A9/1266 · 31.03.2020 | 16.857,42 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract A9/3642 · 30.09.2019 | 19.464,50 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract A9/2964 · 28.08.2019 | 10.134 RON | |||
| 3 | Sfeclă roşie în oţet | 14.773,60 RON | GRANBIS,OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L.,STEDYAN COM S.R.L. · OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. 4 contracte | 9.815,25 RON ↓33,6% |
| GRANBIS,OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L.,STEDYAN COM S.R.L. · contract A9/2930 · 27.08.2019 | — | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract A9/1017 · 17.03.2020 | 3.484,50 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract A9/3463 · 30.09.2019 | 4.260,75 RON | |||
| OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. · contract A9/2936 · 28.08.2019 | 2.070 RON | |||
| 4 | Măsline de masă (negre, verzi, blonde) | 48.473,25 RON | STEDYAN COM S.R.L. 2 contracte | 39.718,80 RON ↓18,1% |
| STEDYAN COM S.R.L. · contract A9/2962 · 28.08.2019 | 8.425,20 RON | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract A9/550 · 13.02.2020 | 31.293,60 RON | |||
| 5 | Conserve ghiveci de legume în bulion | 6.765 RON | STEDYAN COM S.R.L.,GRANBIS · STEDYAN COM S.R.L. 3 contracte | 19.165,70 RON |
| STEDYAN COM S.R.L.,GRANBIS · contract A9/2627 · 02.08.2019 | — | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract A9/3770 · 17.10.2019 | 16.534,40 RON | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract A9/497 · 12.02.2020 | 2.631,30 RON | |||
| 6 | Conserve roşii în bulion | 19.146,25 RON | STEDYAN COM S.R.L. 2 contracte | 22.630,65 RON |
| STEDYAN COM S.R.L. · contract A9/4317 · 25.11.2019 | 4.400,50 RON | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract A9/2965 · 28.08.2019 | 18.230,15 RON | |||
| 7 | Conserve fasole păstăi | 32.182,70 RON | STEDYAN COM S.R.L. 3 contracte | 78.956,45 RON |
| STEDYAN COM S.R.L. · contract A9/2628 · 02.08.2019 | — | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract A9/3771 · 17.10.2019 | 31.704,75 RON | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract A9/496 · 12.02.2020 | 47.251,70 RON | |||
| 8 | Conserve mazăre boabe | 21.476 RON | — | |
| 9 | Conserve zarzavat pentru ciorbe în bulion | 21.087 RON | — | |
| 10 | Pastă de tomate | 43.002,30 RON | GRANBIS 4 contracte | 52.966,40 RON |
| GRANBIS · contract A9/573 · 13.02.2020 | 30.182,40 RON | |||
| GRANBIS · contract A9/2961 · 28.08.2019 | 8.268,80 RON | |||
| GRANBIS · contract A9/2629 · 02.08.2019 | — | |||
| GRANBIS · contract A9/3769 · 17.10.2019 | 14.515,20 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRANBIS SRL CUI RO 6115158
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Valoare atribuită
273.686,92 RON
din 260.840,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro