Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 62,7% sub estimat

Medicamente Antihelmintice

Număr anunț
SCNA1021317
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33691200-2 · Antihelmintice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236.252 RON
Valoare atribuită
88.057,20 RON 62,7% sub estimat
Data anunțului
06.05.2020 12:23
Anunț de participare
SCN1047219

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (5)

Adjudecat: 88.057,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 ALBENDAZOLUM- SUSP. ORALA/ 400mg/5ml Anulat
2 ALBENDAZOLUM- COMPR. 200MG PHARMAFARM S.A. 3 contracte 88.057,20 RON
PHARMAFARM S.A. · contract 1281 · 29.10.2019 15.427,20 RON
PHARMAFARM S.A. · contract 59 · 13.01.2020 72.630 RON
PHARMAFARM S.A. · contract 20901 · 07.08.2019
3 ALBENDAZOLUM- COMPR. 400MG Anulat
4 METRONIDAZOLUM -COMPR./ 250mg Anulat
5 METRONIDAZOLUM- B SOL. PERF./ 5G/L- 200ML

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHARMAFARM S.R.L. CUI RO 200106

Valoare atribuită

88.057,20 RON

din 236.252 RON estimat 62,7%

Adjudecat la 37,3% din estimat · economie 148.194,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.