Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de institutii de invatamant si centre de cercetare (Rev.2)
Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Contract de execuție lucrări în vederea realizării obiectivului de investiții din cadrul proiectului „Reabilitarea, consolidarea, modernizarea şi accesibilizarea spaţiilor educaţionale din cadrul Liceului Teoretic Special “IRIS”, cu realizarea de măsuri de sprijinire a eficienţei energetice prin gestionarea inteligentă a energiei şi utilizarea energiei din surse regenerabile”, SMIS 116274
- Număr anunț
- SCNA1036781
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
- Cod CPV
- 45214000-0 · Lucrari de constructii de institutii de invatamant si centre de cercetare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.573.888,45 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 12.05.2020 15:28
- Anunț de participare
- SCN1063969
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ALEX-DIA CONSTRUCT SRL CUI 14878495
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
HANTIG ANLAGEN SRL CUI 37557621
Asociați 1
HANTIG ELECTRICSERVICE SRL CUI RO 25355823
Terți susținători 1
MASECONS 2010 SL CUI B72159924
Valoare atribuită
0 RON
din 6.573.888,45 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 6.573.888,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.