Atribuită Anunț atribuire

Contract de furnizare de produse: ULEI RAFINAT DE FLOAREA SOARELUI pentru centrele din cadrul D.G.A.S.P.C. Olt, Cantitate solicitata/UM/produs/2020, furnizare produse pana la 31.12.2020 pentru toate centrele din cadrul DGASPC OLT

Număr anunț
SCNA1036744
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Olt (CUI 9746625)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
Cod CPV
15411200-4 · Ulei pentru gatit (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.400 RON
Valoare atribuită
38.400 RON
Data anunțului
12.05.2020 10:20

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Valoare atribuită

38.400 RON

din 38.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.