Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent de furnizare nr.14537/07.04.2020 la acordul cadru nr.14042/03.04.2020

Număr anunț
CAN1033322
Autoritate contractantă
Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
720.000 RON
Valoare atribuită
720.000 RON
Data anunțului
13.05.2020 01:37

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 720.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
ALPHA MEDICAL 720.000 RON

Valoare atribuită

720.000 RON

din 720.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.