Atribuită Anunț atribuire

DETERGENTI SI DEZINFECTANTI, PRODUSE DE CURATAT, SACI GUNOI

Număr anunț
SCNA1005961
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
Furnizor / câștigător
TARGET POINT SRL (CUI 21948100)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270.097,15 RON
Valoare atribuită
270.097,15 RON
Data anunțului
21.05.2020 12:55

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (5)

Estimat: 776.857,44 RON Adjudecat: 270.097,15 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 DETERGENȚI 176.431,24 RON ARCA MONDO CHIM S.R.L.,INEDIT CLEAN TOTAL,EUROTOTAL COMP · INEDIT CLEAN TOTAL 4 contracte 88.935,90 RON ↓49,6%
ARCA MONDO CHIM S.R.L.,INEDIT CLEAN TOTAL,EUROTOTAL COMP · contract 17406 · 13.08.2018
EUROTOTAL COMP · contract 5420 · 13.03.2019 34.051,80 RON
EUROTOTAL COMP · contract 15011 · 10.07.2019 25.168,60 RON
INEDIT CLEAN TOTAL · contract 19924 · 18.09.2018 29.715,50 RON
2 PRODUSE DE CURĂȚAT ȘI LUSTRUIT 167.571,24 RON Target Point · Target Point,ARCA MONDO CHIM S.R.L. 3 contracte 22.143,65 RON ↓86,8%
Target Point · contract 15012 · 10.07.2019 11.333,80 RON
Target Point,ARCA MONDO CHIM S.R.L. · contract 17407 · 13.08.2018
Target Point · contract 19922 · 18.09.2018 10.809,85 RON
3 SACI DE GUNOI DIN POLIETILENĂ PENTRU DEȘEURI 126.931,81 RON INEDIT CLEAN TOTAL · Target Point 4 contracte 51.628,11 RON ↓59,3%
INEDIT CLEAN TOTAL · contract 5121 · 07.03.2019 28.077,53 RON
Target Point · contract 19925 · 18.09.2018 11.382,67 RON
Target Point,RN PLAST BEST PRODUCTION SRL,INEDIT CLEAN TOTAL · contract 17408 · 13.08.2018
Target Point · contract 15013 · 10.07.2019 12.167,91 RON
4 MĂTURI, PERII ȘI ARTICOLE DE MENAJ 146.215,64 RON Target Point · SC TERRA-PLAST IMPORT SRL 4 contracte 82.401,98 RON ↓43,6%
Target Point · contract 19926 · 18.09.2018 18.879,79 RON
SC TERRA-PLAST IMPORT SRL,Target Point · contract 17409 · 13.08.2018
SC TERRA-PLAST IMPORT SRL · contract 5119 · 07.03.2019 39.699,10 RON
SC TERRA-PLAST IMPORT SRL · contract 15014 · 10.07.2019 23.823,09 RON
5 DEZINFECTANȚI 159.707,51 RON SC AZET PREMIUM SRL 3 contracte 24.987,51 RON ↓84,4%
SC AZET PREMIUM SRL · contract 19923 · 18.09.2018 15.837,13 RON
SC AZET PREMIUM SRL · contract 17410 · 13.08.2018
SC AZET PREMIUM SRL · contract 15015 · 10.07.2019 9.150,38 RON

Valoare atribuită

270.097,15 RON

din 270.097,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.