Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 10,1% sub estimat
Cartofi, ciocolată, drojdie
- Număr anunț
- CAN1035152
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- AMA FRUCT CP SRL (CUI 28103545)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192.493,58 RON
- Valoare atribuită
- 173.078,74 RON 10,1% sub estimat
- Data anunțului
- 09.06.2020 09:36
- Anunț de participare
- CN1019185
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Estimat: 192.493,58 RON Adjudecat: 173.078,74 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cartofi proaspăt curățați pentru perioada 01.04-31.07.2020 | 81.507,40 RON | AMA FRUCT CP | 148.302,14 RON |
| 2 | Cartofi proaspăt curățați pentru perioada 01.08-31.12.2020 | 86.783,60 RON | — | |
| 3 | Ciocolată pentru perioada 01.04-31.12.2020 | 16.786 RON | — | |
| 4 | Drojdie de bere pentru perioada 01.04-31.12.2020 | 7.416,58 RON | GEOCOR TRADE IMP-EXP | 24.776,60 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEOCOR TRADE IMP-EXP SRL CUI 14255365
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GRANBIS SRL CUI RO 6115158
Valoare atribuită
173.078,74 RON
din 192.493,58 RON estimat
10,1%
Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 19.414,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.