Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 7,6% sub estimat

„Reconstrucția ecologică a 31 ha de habitate forestiere, prin completarea compoziției acestora prin împădurire cu cvercinee ca specii edificatoare a habitatelor de interes conservativ, pe 6 parcele silvice situate pe teritoriul Parcului Național Munții Măcinului” în cadrul proiectului: SMIS 2014+ 124512 "

Număr anunț
CAN1035467
Autoritate contractantă
Regia Nationala a Padurilor Romsilva Administratia Parcului National Muntii Macinului R.A. (CUI RO25543282)
Furnizor / câștigător
ALPHA LOGIC BUSINESS SOLUTION SRL (CUI 29113261)
Cod CPV
45262640-9 · Lucrari de ameliorare a mediului (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.334.620 RON
Valoare atribuită
3.080.620,71 RON 7,6% sub estimat
Data anunțului
12.06.2020 14:45
Anunț de participare
CN1018814

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
SILVAREX 2001 SRL CUI RO14332212
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
INTER CAR SRL CUI RO 19275207

Valoare atribuită

3.080.620,71 RON

din 3.334.620 RON estimat 7,6%

Adjudecat la 92,4% din estimat · economie 253.999,29 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.