Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru de furnizare medicamente pentru Programul National de Diabet
- Număr anunț
- SCNA1021237
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33615100-5 · Insulina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.294,60 RON
- Valoare atribuită
- 7.294,60 RON
- Data anunțului
- 25.06.2020 09:52
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Adjudecat: 7.294,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SULIQUA 100 ui/ml + 33mcg/ml (Insulina glargin + lixisenatida) … | — | MEDIPLUS EXIM 2 contracte | 2.000 RON |
| MEDIPLUS EXIM · contract 872 · 14.11.2019 | 400 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 838 · 20.12.2019 | 1.600 RON | |||
| 2 | Combinatii vitamina B1 100 mg + Vitamina B6 50mg/1ml | — | MEDIPLUS EXIM 4 contracte | 3.203 RON |
| MEDIPLUS EXIM · contract 116 · 12.03.2020 | 400,50 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 833 · 18.12.2019 | 1.602 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 897 · 23.12.2019 | 1.200,50 RON | |||
| MEDIPLUS EXIM · contract 663 · 06.08.2019 | — | |||
| 3 | GLUCAGONUM 1mg/ml Hypokit | — | COMPANIA NATIONALA UNIFARM 4 contracte | 2.091,60 RON |
| COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 113 · 12.03.2020 | 298,80 RON | |||
| COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 672 · 07.08.2019 | 1.195,20 RON | |||
| COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 55 · 28.01.2020 | 597,60 RON | |||
| COMPANIA NATIONALA UNIFARM · contract 662 · 06.08.2019 | — | |||
Valoare atribuită
7.294,60 RON
din 7.294,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro