Atribuită
Anunț atribuire
Furnizare „CONSUMABILE MEDICALE”.
- Număr anunț
- SCNA1019609
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA ARGES (CUI 7549660)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 442.200,21 RON
- Valoare atribuită
- 442.200,21 RON
- Data anunțului
- 01.07.2020 09:30
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (6)
Adjudecat: 442.200,21 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1 | — | NOVITRADE 9 contracte | 64.729,50 RON |
| NOVITRADE · contract 11671 · 12.11.2019 | 11.866 RON | |||
| NOVITRADE · contract 4668 · 12.05.2020 | 5.842 RON | |||
| NOVITRADE · contract 813 · 27.01.2020 | 9.062 RON | |||
| NOVITRADE · contract 3871 · 14.04.2020 | 5.557 RON | |||
| NOVITRADE · contract 7699 · 23.07.2019 | 9.148 RON | |||
| NOVITRADE · contract 7146 · 09.07.2019 | — | |||
| NOVITRADE · contract 9334 · 05.09.2019 | 4.405 RON | |||
| NOVITRADE · contract 10277 · 02.10.2019 | 8.673 RON | |||
| NOVITRADE · contract 2497 · 17.03.2020 | 10.176,50 RON | |||
| 2 | Lot 2 | — | DELTAMED 10 contracte | 119.370,71 RON |
| DELTAMED · contract 7700 · 23.07.2019 | 7.438 RON | |||
| DELTAMED · contract 7147 · 09.07.2019 | — | |||
| DELTAMED · contract 9335 · 05.09.2019 | 2.139,50 RON | |||
| DELTAMED · contract 3872 · 14.04.2020 | 19.175 RON | |||
| DELTAMED · contract 814 · 27.01.2020 | 12.244 RON | |||
| DELTAMED · contract 11672 · 12.11.2019 | 9.134,50 RON | |||
| DELTAMED · contract 4669 · 12.05.2020 | 27.633,40 RON | |||
| DELTAMED · contract 6542 · 29.06.2020 | 10.806,31 RON | |||
| DELTAMED · contract 10278 · 02.10.2019 | 7.190 RON | |||
| DELTAMED · contract 2498 · 17.03.2020 | 23.610 RON | |||
| 3 | Lot 3 | — | DELTAMED 9 contracte | 86.576 RON |
| DELTAMED · contract 9336 · 05.09.2019 | 1.400 RON | |||
| DELTAMED · contract 7148 · 09.07.2019 | — | |||
| DELTAMED · contract 7701 · 23.07.2019 | 6.335 RON | |||
| DELTAMED · contract 10279 · 02.10.2019 | 9.825 RON | |||
| DELTAMED · contract 11673 · 12.11.2019 | 18.766 RON | |||
| DELTAMED · contract 815 · 27.01.2020 | 11.522 RON | |||
| DELTAMED · contract 3873 · 14.04.2020 | 7.110 RON | |||
| DELTAMED · contract 4670 · 12.05.2020 | 3.745 RON | |||
| DELTAMED · contract 6543 · 29.06.2020 | 27.873 RON | |||
| 4 | Lot 4 | — | DELTAMED 9 contracte | 129.565 RON |
| DELTAMED · contract 7702 · 23.07.2019 | 15.820 RON | |||
| DELTAMED · contract 3874 · 14.04.2020 | 14.350 RON | |||
| DELTAMED · contract 9337 · 05.09.2019 | 3.520 RON | |||
| DELTAMED · contract 10280 · 02.10.2019 | 15.210 RON | |||
| DELTAMED · contract 7149 · 09.07.2019 | — | |||
| DELTAMED · contract 816 · 27.01.2020 | 17.570 RON | |||
| DELTAMED · contract 11674 · 12.11.2019 | 21.930 RON | |||
| DELTAMED · contract 6544 · 29.06.2020 | 31.316 RON | |||
| DELTAMED · contract 4671 · 12.05.2020 | 9.849 RON | |||
| 5 | Lot 5 | — | LUAN VISION 8 contracte | 41.959 RON |
| LUAN VISION · contract 817 · 27.01.2020 | 7.230 RON | |||
| LUAN VISION · contract 10281 · 02.10.2019 | 6.010 RON | |||
| LUAN VISION · contract 7703 · 23.07.2019 | 6.119 RON | |||
| LUAN VISION · contract 3875 · 14.04.2020 | 3.200 RON | |||
| LUAN VISION · contract 6545 · 29.06.2020 | 6.200 RON | |||
| LUAN VISION · contract 7150 · 09.07.2019 | — | |||
| LUAN VISION · contract 4672 · 12.05.2020 | 5.745 RON | |||
| LUAN VISION · contract 11675 · 12.11.2019 | 7.455 RON | |||
| 6 | Lot 6 | — | Anulat | — |
Valoare atribuită
442.200,21 RON
din 442.200,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro