Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent furnizare gaze naturale cat C nr. 30982/28.05.2020 la AC 24080/26.05.2020 Penitenciarul Spital Tg. Ocna

Număr anunț
CAN1037111
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC & GAS POWER TRADE SRL (CUI 35269070)
Cod CPV
09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.902,15 RON
Valoare atribuită
12.902,15 RON
Data anunțului
09.07.2020 12:49

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 12.902,15 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
Electric & Gas Power Trade 12.902,15 RON

Valoare atribuită

12.902,15 RON

din 12.902,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.