Atribuită Anunț atribuire

Contract de furnizare medicamente - 3355 - S.C. Bio Eel S.R.L. - 08.07.2020

Număr anunț
CAN1037282
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
Furnizor / câștigător
ABE 2009 AGRO BIO ENERGIE SRL (CUI 25702868)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.473,65 RON
Valoare atribuită
2.473,65 RON
Data anunțului
13.07.2020 15:31

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 2.473,65 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
ABE 2009 AGRO BIO ENERGIE 2.473,65 RON

Valoare atribuită

2.473,65 RON

din 2.473,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.