Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 62,3% sub estimat

SIGURANTE AUTOMATATE SI SIGURANTE FUZIBILE DE MEDIE SI JOASA TENSIUNE

Număr anunț
190118
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
Furnizor / câștigător
EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. (CUI 14157812)
Cod CPV
31211300-1 · Sigurante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.492.340,50 RON
Valoare atribuită
1.317.439,82 RON 62,3% sub estimat
Data anunțului
21.07.2020 01:37
Anunț de participare
183729

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (5)

Adjudecat: 1.317.439,82 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sigurante fuzibile de Medie Tensiune EXIMPROD POWER SYSTEMS S. A.
2 Sigurante automate de Joasa Tensiune EXIMPROD POWER SYSTEMS S. A.,ADETRANS S.R.L.
3 Sigurante fuzibile MPR de Joasa Tensiune ETI ROMANIA S.R.L.
4 Sigurante fuzibile tip D de Joasa Tensiune ETI ROMANIA S.R.L.
ETI ROMANIA S.R.L. · ADETRANS S.R.L. · EXIMPROD POWER SYSTEMS S. A. 5 contracte 1.317.439,82 RON
ETI ROMANIA S.R.L. · contract R 3592 · 20.09.2018 36.721,70 RON
ADETRANS S.R.L. · contract R 2450 · 10.07.2020 119.037,40 RON
EXIMPROD POWER SYSTEMS S. A. · contract R 3589 · 20.09.2018 547.607 RON
ADETRANS S.R.L. · contract R 3590 · 20.09.2018 301.577,81 RON
ETI ROMANIA S.R.L. · contract R 3591 · 20.09.2018 312.495,91 RON

Valoare atribuită

1.317.439,82 RON

din 3.492.340,50 RON estimat 62,3%

Adjudecat la 37,7% din estimat · economie 2.174.900,68 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.