Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 54,9% sub estimat
SERVICII DE CONSULTANTA IN MANAGEMENT DE PROIECT PENTRU PROIECTUL " LUCRARI DE MODERNIZARE B-DUL 21 DECEMBRIE 1989: Realizare benzi dedicate transportului in comun-Etapa 1 (inclusiv lucrari de infrastructura , amenajare spatiu public, semaforizare, iluminat public si mobilier urban).
- Număr anunț
- SCNA1039970
- Autoritate contractantă
- Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
- Furnizor / câștigător
- LONG WAY SRL (CUI 22381860)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 156.200 RON
- Valoare atribuită
- 70.400 RON 54,9% sub estimat
- Data anunțului
- 22.07.2020 13:16
- Anunț de participare
- SCN1068887
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LONG WAY SRL CUI RO 22381860
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AXXA REGIONAL MANAGEMENT SRL CUI 27628695
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CCAT SOLUTION GRUP SRL CUI 34957992
Valoare atribuită
70.400 RON
din 156.200 RON estimat
54,9%
Adjudecat la 45,1% din estimat · economie 85.800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.