Atribuită
Anunț atribuire
Contract de furnizare reactivi de laborator - 1300 - S.C. CHG Medical International S.R.L. - 24.03.2020
- Număr anunț
- CAN1039383
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
- Furnizor / câștigător
- CHG MEDICAL INTERNAŢIONAL SRL (CUI 33192751)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.120 RON
- Valoare atribuită
- 9.120 RON
- Data anunțului
- 20.08.2020 11:32
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 9.120 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | CHG Medical International | 9.120 RON |
Valoare atribuită
9.120 RON
din 9.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro