Atribuită Anunț atribuire

MATERIALE SANITARE SI DEZINFECTANTI

Număr anunț
SCNA1041909
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ARAD (CUI 17090393)
Furnizor / câștigător
ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.969 RON
Valoare atribuită
129.969 RON
Data anunțului
01.09.2020 09:56

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 182.294 RON Adjudecat: 129.969 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 MATERIALE SANITARE( MANUSI, MASTI, COMBINEZOANE, ALCOOL) 114.308 RON ATLAS SPORT 2 contracte 88.873,70 RON ↓22,3%
ATLAS SPORT · contract 27635 · 17.08.2020
ATLAS SPORT · contract 27636 · 17.08.2020 88.873,70 RON
2 DEZINFECTANTI 67.986 RON FLYNG IMPEX S.R.L. 2 contracte 41.095,30 RON ↓39,6%
FLYNG IMPEX S.R.L. · contract 27637 · 17.08.2020
FLYNG IMPEX S.R.L. · contract 27638 · 17.08.2020 41.095,30 RON

Valoare atribuită

129.969 RON

din 129.969 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.