Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat

Execuţie lucrări pentru proiectul Creșterea eficienței energetice pentru blocurile de locuințe str. Horea, bl. A6, A7 și Piața 1 Decembrie 1918, Bl. 25,cod SMIS 120921

Număr anunț
SCNA1042157
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.356.582,21 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data anunțului
04.09.2020 13:36
Anunț de participare
SCN1069250

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
CALOR GRUP SRL CUI RO 12336269

Valoare atribuită

0 RON

din 2.356.582,21 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 2.356.582,21 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.