Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 58,5% sub estimat

Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar SRR prin reprezentare media – 12 Loturi.

Număr anunț
CAN1039095
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI RO8296093)
Furnizor / câștigător
BEST ADVERTISING WORLDWIDE S.R.L. (CUI 39880768)
Cod CPV
79342000-3 · Servicii de comercializare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.384.000 RON
Valoare atribuită
1.404.000 RON 58,5% sub estimat
Data anunțului
04.09.2020 01:43
Anunț de participare
CN1021193

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (12)

Adjudecat: 1.404.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar al SRR… BEST ADVERTISING WORLDWIDE 2 contracte 1.152.000 RON
BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 500 · 24.07.2020
BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 515 · 31.07.2020 1.152.000 RON
2 Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar al SRR… BEST ADVERTISING WORLDWIDE 2 contracte 72.000 RON
BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 499 · 24.07.2020
BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 516 · 31.07.2020 72.000 RON
3 Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar al SRR… Anulat
4 Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar al SRR… Anulat
5 Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar al SRR… Anulat
6 Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar al SRR… BEST ADVERTISING WORLDWIDE 2 contracte 72.000 RON
BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 518 · 31.07.2020
BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 521 · 04.08.2020 72.000 RON
7 Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar al SRR… BEST ADVERTISING WORLDWIDE 2 contracte 36.000 RON
BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 525 · 04.08.2020 36.000 RON
BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 520 · 31.07.2020
8 Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar al SRR… Anulat
9 Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar al SRR… BEST ADVERTISING WORLDWIDE 2 contracte 36.000 RON
BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 526 · 04.08.2020 36.000 RON
BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 519 · 31.07.2020
10 Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar al SRR… BEST ADVERTISING WORLDWIDE 2 contracte 36.000 RON
BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 523 · 07.08.2020
BEST ADVERTISING WORLDWIDE · contract 527 · 07.08.2020 36.000 RON
11 Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar al SRR… Anulat
12 Servicii de gestionare şi vânzare a spaţiului publicitar al SRR… Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1

Valoare atribuită

1.404.000 RON

din 3.384.000 RON estimat 58,5%

Adjudecat la 41,5% din estimat · economie 1.980.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.