Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 1,3% sub estimat
Elemente de identitate vizuala in statiile de autobuz si servicii instalare
- Număr anunț
- SCNA1042302
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- PLASTY PROD SA (CUI 4272016)
- Cod CPV
- 45213311-6 · Lucrari de constructii de statii de autobuz (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 469.000 RON
- Valoare atribuită
- 463.050 RON 1,3% sub estimat
- Data anunțului
- 08.09.2020 11:14
- Anunț de participare
- SCN1071668
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 463.050 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Elemente de identitate vizuala | — | PLASTY PROD S.A. | 363.250 RON |
| 2 | Servicii montaj | — | S.C. BDA GIL ELECTRIC S.R.L. S.R.L. | 99.800 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BDA GIL ELECTRIC SRL CUI RO 21939854
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PLASTY PROD SA CUI RO 4272016
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MATT DESIGN & PRODUCTION SRL CUI 14793100
Valoare atribuită
463.050 RON
din 469.000 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 5.950 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.