Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 0,9% sub estimat

„MODERNIZAREA, REABILIATREA SI ECHIPAREA INFRASTRUCTURII SERVICIILOR DE SANATATE DIN CADRUL SPITALULUI DE URGENTA TARGU CARBUNESTI, JUD GORJ”

Număr anunț
SCNA1042506
Autoritate contractantă
PRIMARIA TG. CARBUNESTI (CUI 4898681)
Furnizor / câștigător
ZOOM GSM SRL (CUI 17588194)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.576.330,84 RON
Valoare atribuită
5.526.330,85 RON 0,9% sub estimat
Data anunțului
11.09.2020 11:59
Anunț de participare
SCN1066206

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ZOOM GSM SRL CUI RO 17588194
Asociați 1
Terți susținători 1
DUELMIS PREST SRL CUI RO 9472872
Subcontractanți 2
NIBACO SRL CUI RO 23077356
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 4
NEXT MAINTENANCE SRL CUI RO32232548
Subcontractanți 3
MIR 2000 SERVICE SRL CUI RO 11148151
NEW TEAM S.R.L. CUI RO36127219

Valoare atribuită

5.526.330,85 RON

din 5.576.330,84 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 49.999,99 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.