Ofertă acceptată Cumpărare directă

aviz medicina muncii, aviz psihologic si de sigur circulatiei pt soferi profesionisti

Număr anunț
DA29898853
Autoritate contractantă
Centrul judetean de Cultura Prahova (CUI 2844383)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.356.917 RON
Data publicării
07.02.2022 00:00
Data finalizării
08.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.356.917 RON