Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 13,2% sub estimat

Sisteme si senzori de monitorizare glicemica continua

Număr anunț
CAN1022225
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33124110-9 · Sisteme de diagnosticare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.202.843 RON
Valoare atribuită
1.044.353 RON 13,2% sub estimat
Data anunțului
15.09.2020 01:59
Anunț de participare
CN1012719

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 1.202.843 RON Adjudecat: 1.044.353 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sisteme de monitorizare glicemica continua 714.343 RON MEDTRONIC ROMANIA 2 contracte 59.081 RON ↓91,7%
MEDTRONIC ROMANIA · contract 570 · 27.08.2019
MEDTRONIC ROMANIA · contract 7/570 · 09.07.2020 59.081 RON
2 Senzori de monitorizare glicemica continua 488.500 RON MEDTRONIC ROMANIA 6 contracte 985.272 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 2/570 · 13.11.2019 89.363 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 3/570 · 27.11.2019 87.930 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 4/570 · 09.01.2020 488.500 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 5/570 · 01.04.2020 123.102 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 6/570 · 09.04.2020 79.137 RON
MEDTRONIC ROMANIA · contract 1/570 · 08.10.2019 117.240 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.044.353 RON

din 1.202.843 RON estimat 13,2%

Adjudecat la 86,8% din estimat · economie 158.490 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.