Atribuită Anunț atribuire

Cutii de distributie

Număr anunț
182763
Autoritate contractantă
DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
Furnizor / câștigător
ELECTROECHIPAMENT SRL (CUI 1057757)
Cod CPV
31213100-3 · Cutii de distributie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.533.188 RON
Valoare atribuită
2.533.188 RON
Data anunțului
17.09.2020 01:48

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 2.533.188 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Default Lot ELECTROECHIPAMENT S.R.L.
ELECTROECHIPAMENT S.R.L. 6 contracte 2.533.188 RON
ELECTROECHIPAMENT S.R.L. · contract 5542 · 03.01.2018 505.679 RON
ELECTROECHIPAMENT S.R.L. · contract 8394 · 27.06.2018 505.679 RON
ELECTROECHIPAMENT S.R.L. · contract 11689 · 30.01.2019 505.679 RON
ELECTROECHIPAMENT S.R.L. · contract Q3 2019 · 26.08.2019 434.828 RON
ELECTROECHIPAMENT S.R.L. · contract Q1 2020 · 30.01.2020 377.735 RON
ELECTROECHIPAMENT S.R.L. · contract 1433 · 01.04.2020 203.588 RON

Valoare atribuită

2.533.188 RON

din 2.533.188 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.