Atribuită
Anunț atribuire
Pansamente pentru EPIDERMOLIZA BULOASA
- Număr anunț
- SCNA1037427
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
- Cod CPV
- 33141113-4 · Bandaje (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216.816,12 RON
- Valoare atribuită
- 216.816,12 RON
- Data anunțului
- 22.09.2020 13:08
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (6)
Adjudecat: 216.816,12 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pansament din material netesut adaptabil, ivelit pe ambele part… | — | MLM MEDICAL S.R.L. 2 contracte | 346,50 RON |
| MLM MEDICAL S.R.L. · contract 1 · 20.05.2020 | 346,50 RON | |||
| PAUL HARTMANN,B.BRAUN MEDICAL,MLM MEDICAL S.R.L. · contract 398 · 19.05.2020 | — | |||
| 2 | Pansament subtire, absorbant din spuma poliuretanica cu silicon… | — | MLM MEDICAL S.R.L.,PAUL HARTMANN,ROMBIOMEDICA · PAUL HARTMANN · MLM MEDICAL S.R.L. 4 contracte | 178.690,70 RON |
| MLM MEDICAL S.R.L.,PAUL HARTMANN,ROMBIOMEDICA · contract 399 · 19.05.2020 | — | |||
| ROMBIOMEDICA · contract 4 · 28.07.2020 | 21.098,70 RON | |||
| PAUL HARTMANN · contract 3 · 15.07.2020 | 154.948,80 RON | |||
| MLM MEDICAL S.R.L. · contract 2 · 18.06.2020 | 2.643,20 RON | |||
| 3 | Pansament absorbant spuma poliuretanic cu silicon pentru plagi … | — | MLM MEDICAL S.R.L.,ROMBIOMEDICA 3 contracte | 3.168 RON |
| MLM MEDICAL S.R.L.,ROMBIOMEDICA · contract 400 · 19.05.2020 | — | |||
| ROMBIOMEDICA · contract 1 · 02.06.2020 | 198 RON | |||
| ROMBIOMEDICA · contract 3 · 15.07.2020 | 2.970 RON | |||
| 4 | Pansament absorbant spuma poliuretanic cu silicon pentru plagi … | — | ROMBIOMEDICA 3 contracte | 31.648,32 RON |
| ROMBIOMEDICA · contract 1 · 20.05.2020 | 23.443,20 RON | |||
| ROMBIOMEDICA · contract 2 · 18.06.2020 | 8.205,12 RON | |||
| ROMBIOMEDICA · contract 401 · 19.05.2020 | — | |||
| 5 | Pansament din spuma poliuretanica hidrofila 20 x 20 cm | — | B.BRAUN MEDICAL,PAUL HARTMANN · B.BRAUN MEDICAL 2 contracte | 892,80 RON |
| B.BRAUN MEDICAL,PAUL HARTMANN · contract 402 · 19.05.2020 | — | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 1 · 20.05.2020 | 892,80 RON | |||
| 6 | Fasa elastica autoadeziva pentru fixarea pansamentelor 8 cm x 2… | — | PAUL HARTMANN · CRIO - 2 S.R.L.,PAUL HARTMANN,MLM MEDICAL S.R.L. 3 contracte | 2.069,80 RON |
| PAUL HARTMANN · contract 2 · 18.06.2020 | 1.755,40 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L.,PAUL HARTMANN,MLM MEDICAL S.R.L. · contract 403 · 19.05.2020 | — | |||
| PAUL HARTMANN · contract 1 · 20.05.2020 | 314,40 RON | |||
Valoare atribuită
216.816,12 RON
din 216.816,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro