Atribuită Anunț atribuire

Contract de furnizare subsecvent 12 la Acordul-cadru nr.1662048/21.12.2017 pentru achizitia de carburanti pentru autovehiculele D.G.P.I.

Număr anunț
CAN1041842
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150.140 RON
Valoare atribuită
150.140 RON
Data anunțului
28.09.2020 16:03

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 150.140 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
OMV PETROM MARKETING 150.140 RON

Valoare atribuită

150.140 RON

din 150.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.