Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 48,2% sub estimat
Achiziţia de furnituri de birou și bibliorafturi pentru ONRC_sediul central și oficiile registrului comerțului de pe lângă tribunale, Lotul 1_Furnituri de birou, Lotul 2_Bibliorafturi
- Număr anunț
- SCNA1041323
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.193,51 RON
- Valoare atribuită
- 67.425,92 RON 48,2% sub estimat
- Data anunțului
- 28.09.2020 15:03
- Anunț de participare
- SCN1069734
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 67.425,92 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnituri de birou | — | DNS BIROTICA 2 contracte | 50.782,07 RON |
| DNS BIROTICA · contract 481452 · 14.08.2020 | — | |||
| DNS BIROTICA · contract 493651 · 20.08.2020 | 50.782,07 RON | |||
| 2 | Bibliorafturi | — | Evident Group S.R.L. 2 contracte | 16.643,85 RON |
| Evident Group S.R.L. · contract 481462 · 14.08.2020 | — | |||
| Evident Group S.R.L. · contract 493653 · 20.08.2020 | 16.643,85 RON | |||
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Valoare atribuită
67.425,92 RON
din 130.193,51 RON estimat
48,2%
Adjudecat la 51,8% din estimat · economie 62.767,59 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.