Atribuită
Anunț atribuire
DROJDIE DE BERE PENTRU PERIOADA 01.01-31.03.2020
- Număr anunț
- CAN1042120
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 617,40 RON
- Valoare atribuită
- 617,40 RON
- Data anunțului
- 02.10.2020 13:15
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 617,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. | 617,40 RON |
Valoare atribuită
617,40 RON
din 617,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro