Acasă · Licitații
· Echipament de protectie impotriva agentilor nucleari, biologici, chimici si radiologici (Rev.2)
Atribuită
Anunț atribuire
Contract subsecvent 615/12.08.2020 furnizare materiale sanitare AC 590/13.07.2020
- Număr anunț
- CAN1043178
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
- Furnizor / câștigător
- ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
- Cod CPV
- 35113200-1 · Echipament de protectie impotriva agentilor nucleari, biologici, chimici si radiologici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 138.140 RON
- Valoare atribuită
- 138.140 RON
- Data anunțului
- 20.10.2020 14:05
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 138.140 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | ARTISANA MEDICAL S.R.L. | 138.140 RON |
Valoare atribuită
138.140 RON
din 138.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro