Atribuită
Anunț atribuire
Contract de furnizare subsecvent 13 nr. 1894735/21.10.2020 la Acordul-cadru nr. 1662048/21.12.2017 de carburanti pentru autovehiculele D.G.P.I.
- Număr anunț
- CAN1043986
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 313.900 RON
- Valoare atribuită
- 313.900 RON
- Data anunțului
- 02.11.2020 14:33
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 313.900 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | OMV PETROM MARKETING | 313.900 RON |
Valoare atribuită
313.900 RON
din 313.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro