Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 57,9% sub estimat
Diverse aparate si instrumente medicale
- Număr anunț
- CAN1026100
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 515.000 RON
- Valoare atribuită
- 217.004 RON 57,9% sub estimat
- Data anunțului
- 02.11.2020 10:15
- Anunț de participare
- CN1016442
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (13)
Estimat: 515.000 RON Adjudecat: 217.004 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Aparat de terapie cu campuri magnetice de joasa frecventa cu ap… | 66.000 RON | Anulat | — |
| 2 | Aparat de laserterapie (cu doua sonde: pen si dus) | 140.000 RON | LIAMED | 136.500 RON ↓2,5% |
| 3 | Aparat de ultrasonoterapie | 48.000 RON | LIAMED | 71.000 RON |
| 4 | Aparat de electroterapie (joasa si medie frecventa) | 15.000 RON | Anulat | — |
| 5 | Aparat US (diometrie cu microunde) | 58.000 RON | Anulat | — |
| 6 | Aparat de aerosoli | 12.000 RON | — | |
| 7 | Lampa infrarosii | 48.000 RON | LIAMED | — |
| 8 | Aparat aerosoli cu ultrasunet | 26.000 RON | — | |
| 9 | Aparat EKG | 34.000 RON | MEDICAL GRUP 3 contracte | 9.504 RON ↓72,0% |
| MEDICAL GRUP · contract 35673 · 09.12.2019 | — | |||
| MEDICAL GRUP · contract 35771 · 10.12.2019 | 4.752 RON | |||
| MEDICAL GRUP · contract 4431 · 07.02.2020 | 4.752 RON | |||
| 10 | Masa de masaj | 24.000 RON | Anulat | — |
| 11 | Masa kinetoterapie | 12.000 RON | Anulat | — |
| 12 | Banda de mers | 6.000 RON | Anulat | — |
| 13 | Aparat Kinetec | 26.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GRUP SRL CUI RO 17845905
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
Valoare atribuită
217.004 RON
din 515.000 RON estimat
57,9%
Adjudecat la 42,1% din estimat · economie 297.996 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.