Atribuită Anunț atribuire

CONTRACT SUBSECVENT LA AC. CADRU NR. 535/24.09.2020

Număr anunț
CAN1044169
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.080 RON
Valoare atribuită
3.080 RON
Data anunțului
04.11.2020 11:14

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 3.080 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
INFOMED FLUIDS S.R.L. 3.080 RON

Valoare atribuită

3.080 RON

din 3.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.