Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 21,3% sub estimat
Cabluri si conductori electrici
- Număr anunț
- CAN1029886
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
- Cod CPV
- 31321200-4 · Cablu de joasa tensiune si de tensiune medie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.051.482 RON
- Valoare atribuită
- 827.125,58 RON 21,3% sub estimat
- Data anunțului
- 04.11.2020 08:03
- Anunț de participare
- CN1015014
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Adjudecat: 827.125,58 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | cabluti tip miner | — | MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT 3 contracte | 692.150,58 RON |
| MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT · contract 485/CEOSM · 02.03.2020 | — | |||
| MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT · contract 984/ceosm · 18.05.2020 | 401.486,58 RON | |||
| MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT · contract 2079/CEOSM · 03.11.2020 | 290.664 RON | |||
| 2 | cablu comanda, 6. conductor fsiff, 4. cablu sudura | — | S.C. CESIVO S.R.L. | 134.975 RON |
| 4 | cablu sudura, 2. cablu comanda, 6. conductor fsiff, 3. cablu se… | — | S.C. CESIVO S.R.L. | — |
| 5 | conductor myf | — | ELECTROTERMOMETRIA S.R.L. | — |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL CUI 27246814
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CESIVO SRL CUI RO 6779296
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTROTERMOMETRIA SRL CUI RO 1999185
Valoare atribuită
827.125,58 RON
din 1.051.482 RON estimat
21,3%
Adjudecat la 78,7% din estimat · economie 224.356,42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.