Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 40,0% sub estimat
Servicii de reparare si service, intretinere si furnizare piese de schimb, pentru autobasculantele si autocamioane din dotarea D.S.Mures
- Număr anunț
- 188235
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- KARDAF SRL (CUI 11155809)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.194.556 RON
- Valoare atribuită
- 1.915.148,50 RON 40,0% sub estimat
- Data anunțului
- 09.11.2020 01:35
- Anunț de participare
- 181834
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Adjudecat: 1.915.148,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de reparare, intretinere, montare si furnizare piese p… | — | KARDAF S.R.L. | — |
| 2 | Servicii de reparare, intretinere, montare si furnizare piese p… | — | KARDAF S.R.L. | — |
| 3 | Servicii de reparare, intretinere, montare si furnizare piese p… | — | KARDAF S.R.L. | — |
| — | — | KARDAF S.R.L. 6 contracte | 1.915.148,50 RON | |
| KARDAF S.R.L. · contract 2/4335/1 · 04.11.2019 | 157.716 RON | |||
| KARDAF S.R.L. · contract 2/4335/3 · 04.11.2019 | 216.762 RON | |||
| KARDAF S.R.L. · contract 12007 · 30.03.2018 | 92.432 RON | |||
| KARDAF S.R.L. · contract 2/4335/2 · 04.11.2019 | 394.047 RON | |||
| KARDAF S.R.L. · contract 12006 · 30.03.2018 | 799.451 RON | |||
| KARDAF S.R.L. · contract 12005 · 30.03.2018 | 254.740,50 RON | |||
Valoare atribuită
1.915.148,50 RON
din 3.194.556 RON estimat
40,0%
Adjudecat la 60,0% din estimat · economie 1.279.407,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.