Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 81,0% sub estimat
Inchiriere utilaje si autovehicule necesare pentru realizare plan lucrari executie drumuri si exploatare piatra in cariere
- Număr anunț
- CAN1027951
- Autoritate contractantă
- DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
- Furnizor / câștigător
- YSE TRANS SRL (CUI 23841029)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.673.632 RON
- Valoare atribuită
- 4.698.264 RON 81,0% sub estimat
- Data anunțului
- 12.11.2020 01:36
- Anunț de participare
- CN1014158
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (11)
Estimat: 24.673.632 RON Adjudecat: 4.698.264 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Inchiriere autobasculante – cap tractor cu semiremorca – transp… | 14.800.000 RON | YSE TRANS SRL 2 contracte | 2.880.000 RON ↓80,5% |
| YSE TRANS SRL · contract 16637 · 31.12.2019 | — | |||
| YSE TRANS SRL · contract 3931 · 27.03.2020 | 2.880.000 RON | |||
| 2 | Inchiriere utilaje executie lucrari de drumuri - Buldoexcavator… | 1.359.000 RON | YSE TRANS SRL 5 contracte | 224.394 RON ↓83,5% |
| YSE TRANS SRL · contract 10540 · 17.08.2020 | 57.216 RON | |||
| YSE TRANS SRL · contract 16638 · 31.12.2019 | — | |||
| YSE TRANS SRL · contract 2050 · 24.02.2020 | 107.280 RON | |||
| YSE TRANS SRL · contract 8053 · 24.06.2020 | 20.562 RON | |||
| YSE TRANS SRL · contract 12321 · 09.09.2020 | 39.336 RON | |||
| 3 | Inchiriere utilaje executie lucrari de drumuri - Excavator – cu… | 540.012 RON | Anulat | — |
| 4 | Inchiriere utilaje executie lucrari de drumuri - Buldozer cu sc… | 477.512 RON | Anulat | — |
| 5 | Inchiriere utilaje executie lucrari de drumuri - Autogreder - n… | 465.012 RON | Anulat | — |
| 6 | Inchiriere utilaje executie lucrari de drumuri - Cilindru compa… | 1.134.000 RON | Anulat | — |
| 7 | Inchiriere utilaje executie lucrari de drumuri - Freza asfalt –… | 540.012 RON | Anulat | — |
| 8 | Inchiriere utilaje executie lucrari de drumuri - Cilindru compa… | 315.012 RON | Anulat | — |
| 9 | Inchiriere autovehicule si utilaje necesare pentru exploatare p… | 602.012 RON | Anulat | — |
| 10 | Inchiriere autovehicule si utilaje necesare pentru exploatare p… | 2.371.024 RON | YSE TRANS SRL 4 contracte | 849.518 RON ↓64,2% |
| YSE TRANS SRL · contract 593 · 01.01.2020 | 175.112 RON | |||
| YSE TRANS SRL · contract 16639 · 31.12.2019 | — | |||
| YSE TRANS SRL · contract 13082 · 01.10.2020 | 234.738 RON | |||
| YSE TRANS SRL · contract 4489 · 13.04.2020 | 439.668 RON | |||
| 11 | Inchiriere autovehicule si utilaje necesare pentru exploatare p… | 2.070.036 RON | YSE TRANS SRL 4 contracte | 744.352 RON ↓64,0% |
| YSE TRANS SRL · contract 13083 · 01.10.2020 | 202.230 RON | |||
| YSE TRANS SRL · contract 4490 · 13.04.2020 | 378.780 RON | |||
| YSE TRANS SRL · contract 16640 · 31.12.2019 | — | |||
| YSE TRANS SRL · contract 594 · 01.01.2020 | 163.342 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
YSE TRANS SRL CUI RO 23841029
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AGROSERV DRAGOMIR SRL CUI RO18386258
Valoare atribuită
4.698.264 RON
din 24.673.632 RON estimat
81,0%
Adjudecat la 19,0% din estimat · economie 19.975.368 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.