Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 42,9% sub estimat
ACORD CADRU PACHET "DETERGENTI, DEZINFECTANTI SI ADITIVI"
- Număr anunț
- SCNA1045736
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI 10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199.848 RON
- Valoare atribuită
- 114.178 RON 42,9% sub estimat
- Data anunțului
- 14.11.2020 13:59
- Anunț de participare
- SCN1075207
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 199.848 RON Adjudecat: 114.178 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PACHET DETERGENTI, DEZINFECTANTI SI ADITIVI LICHIZI CU DOZARE A… | 174.048 RON | SC TOTAL HORECA SRL,CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION S.R.L.,ECOLAB 2 contracte | 114.178 RON ↓34,4% |
| SC TOTAL HORECA SRL,CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION S.R.L.,ECOLAB · contract 38364 · 06.11.2020 | — | |||
| ECOLAB · contract 38366 · 06.11.2020 | 114.178 RON | |||
| 2 | PACHET DETERGENT DEZINFECTANT PULBERE | 25.800 RON | SC TOTAL HORECA SRL,ECOLAB | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
TOTAL HORECA SRL CUI RO32709826
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ECOLAB SRL CUI RO 10543381
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL CUI RO 32521457
Valoare atribuită
114.178 RON
din 199.848 RON estimat
42,9%
Adjudecat la 57,1% din estimat · economie 85.670 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.