Atribuită Anunț atribuire

“Computere portabile si de birou Q20-A4”

Număr anunț
SCNA1046634
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
LAPTOP AID SRL (CUI 27443484)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.100 RON
Valoare atribuită
4.100 RON
Data anunțului
03.12.2020 12:09

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Adjudecat: 4.100 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Laptop Q1 Anulat
2 Computer portabil Q2 Laptop Aid SRL 2 contracte 4.100 RON
Laptop Aid SRL · contract 32296 · 24.11.2020
Laptop Aid SRL · contract 32298 · 24.11.2020 4.100 RON
3 Desktop PC Q3 Anulat

Valoare atribuită

4.100 RON

din 4.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.