Atribuită Anunț atribuire

Consumabile medicale conform Ordinului M.S. 107/26.05.2020

Număr anunț
CAN1045959
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI 33028695)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.440 RON
Valoare atribuită
56.440 RON
Data anunțului
04.12.2020 14:28

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 56.440 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
Zetman Kraft S.R.L. 56.440 RON

Valoare atribuită

56.440 RON

din 56.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.