Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lamela cauciuc pentru lama de zapada 1000*250*50MM

Număr anunț
DA29890954
Autoritate contractantă
COMUNA DERNA (CUI 5316498)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.441.987 RON
Data publicării
04.02.2022 00:00
Data finalizării
09.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.441.987 RON