Atribuită
Anunț atribuire
Contract subsecvent nr 2 la Acordul Cadru nr. 6500 din 23.06.2020-furnizare energie electrica
- Număr anunț
- CAN1047545
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARTA SI DESIGN CLUJ (CUI 4288098)
- Furnizor / câștigător
- ENEL ENERGIE (CUI 22000460)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.612,96 RON
- Valoare atribuită
- 6.612,96 RON
- Data anunțului
- 23.12.2020 15:02
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 6.612,96 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | ENEL ENERGIE S.A. | 6.612,96 RON |
Valoare atribuită
6.612,96 RON
din 6.612,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro