Atribuită
Anunț atribuire
Contract subsecvent nr. 4 la Acordul cadru nr.44185/24.06.2019 de servicii postale si de curierat pt preluarea si distribuirea corespondentei Administratiei Fondului pt Mediu in tara si in strainatate
- Număr anunț
- CAN1047596
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64100000-7 · Servicii postale si de curierat (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Norme proprii (Anexa 2)cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON
- Data anunțului
- 24.12.2020 12:05
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 130.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. | 130.000 RON |
Valoare atribuită
130.000 RON
din 130.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro