Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 70,2% sub estimat

Achiziție materiale de protecție sanitară necesare organizării și desfășurării în bune condiții a alegerilor pentru Senat și Camera Deputaților din anul 2020

Număr anunț
CAN1044792
Autoritate contractantă
MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
Furnizor / câștigător
TECHTEX S.R.L. (CUI 26063142)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400.000 RON
Valoare atribuită
2.499.690 RON 70,2% sub estimat
Data anunțului
24.12.2020 01:38
Anunț de participare
CN1024921

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Adjudecat: 2.499.690 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Măști faciale de uz medical (chirurgicale) S.C. TECHTEX S.R.L. 2 contracte 1.394.850 RON
S.C. TECHTEX S.R.L. · contract 599843 · 12.11.2020
S.C. TECHTEX S.R.L. · contract 599955 · 13.11.2020 1.394.850 RON
2 Mănuși de unică utilizare DOLEX COM 2 contracte 1.104.840 RON
DOLEX COM · contract 599684 · 06.11.2020
DOLEX COM · contract 599829 · 12.11.2020 1.104.840 RON
3 Substanțe pentru dezinfecția igienică a mâinilor Anulat

Participanți · 28 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TECHTEX S.R.L. CUI RO26063142
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOLEX COM SRL CUI RO 6670360
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 25 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.499.690 RON

din 8.400.000 RON estimat 70,2%

Adjudecat la 29,8% din estimat · economie 5.900.310 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.