Atribuită
Anunț atribuire
Negociere alimente - 05.11.2020
- Număr anunț
- CAN1047889
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 03142300-1 · Produse alimentare de origine animala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 843,60 RON
- Valoare atribuită
- 843,60 RON
- Data anunțului
- 29.12.2020 13:15
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 843,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. | 843,60 RON |
Valoare atribuită
843,60 RON
din 843,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro