Atribuită Anunț atribuire

Contract furnizare reactivi si consumabile laborator PCR 19.11.2020

Număr anunț
CAN1048217
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
501.645,20 RON
Valoare atribuită
501.645,20 RON
Data anunțului
31.12.2020 16:39

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 501.645,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
DIAMEDIX IMPEX 501.645,20 RON

Valoare atribuită

501.645,20 RON

din 501.645,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.