Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 34,8% sub estimat

Acord cadru furnizare legume de toamna

Număr anunț
CAN1048155
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU (CUI 2844944)
Furnizor / câștigător
STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171.420,31 RON
Valoare atribuită
111.842,88 RON 34,8% sub estimat
Data anunțului
31.12.2020 10:36
Anunț de participare
CN1025427

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (5)

Estimat: 171.420,31 RON Adjudecat: 111.842,88 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cartofi de toamna 100.511,06 RON STEDYAN COM S.R.L. 2 contracte 60.663,48 RON ↓39,6%
STEDYAN COM S.R.L. · contract 55957 · 14.12.2020 30.331,74 RON
STEDYAN COM S.R.L. · contract 55952 · 14.12.2020 30.331,74 RON
2 Ceapa de toamna 8.951,25 RON LEGUME FRUCTE COM S.R.L. 2 contracte 7.979,40 RON ↓10,9%
LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 55955 · 14.12.2020 3.989,70 RON
LEGUME FRUCTE COM S.R.L. · contract 55960 · 14.12.2020 3.989,70 RON
3 Varza de toamna 34.316 RON STEDYAN COM S.R.L. 2 contracte 23.126 RON ↓32,6%
STEDYAN COM S.R.L. · contract 55956 · 14.12.2020 11.563 RON
STEDYAN COM S.R.L. · contract 55951 · 14.12.2020 11.563 RON
4 Radacinoase de toamna (Morcovi) 14.640 RON STEDYAN COM S.R.L. 2 contracte 10.240 RON ↓30,1%
STEDYAN COM S.R.L. · contract 55953 · 14.12.2020 5.120 RON
STEDYAN COM S.R.L. · contract 55958 · 14.12.2020 5.120 RON
5 Radacinoase de toamna (Pastarnac) 13.002 RON STEDYAN COM S.R.L. 2 contracte 9.834 RON ↓24,4%
STEDYAN COM S.R.L. · contract 55959 · 14.12.2020 4.917 RON
STEDYAN COM S.R.L. · contract 55954 · 14.12.2020 4.917 RON

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

111.842,88 RON

din 171.420,31 RON estimat 34,8%

Adjudecat la 65,2% din estimat · economie 59.577,43 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.